W Gdyni odbyło się spotkanie ministrów obrony państw Grupy Wyszehradzkiej (V4), któremu przewodniczył szef MON Mariusz Błaszczak. Jeszcze przed rozmowami powiedział, że będą one dotyczyły „zacieśnienia współpracy” i wspólnych przedsięwzięć.
Źródło: Ministrowie V4 spotkali się na ORP Pułaski
Ministrowie V4 spotkali się na ORP Pułaski
Poprzedni artykuł
