Służby wojewódzkie zdążyły ogłosić dobrą wiadomość, że 78-latka wyzdrowiała z COVID-19. Podwójne, genetyczne, precyzyjne testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 dały wynik negatywny. Kobieta nie opuściła szpitala. Następnego dnia zmarła.
Źródło: „Zwalczyła koronawirusa”, dzień po wyniku testu zmarła
"Zwalczyła koronawirusa", dzień po wyniku testu zmarła
Poprzedni artykuł
