Rozstawieni z numerem ósmym Łukasz Kubot i Marcelo Melo w poniedziałek awansowali do ćwierćfinału debla w wielkoszlemowym Wimbledonie. Duet polsko-brazylijski miał zmierzyć się z deblową parą Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara, ale Brytyjczyk i Fin oddali mecz walkowerem.
Źródło: Wimbledon: Walkower! Łukasz Kubot i Marcelo Melo w ćwierćfinale bez gry
Wimbledon: Walkower! Łukasz Kubot i Marcelo Melo w ćwierćfinale bez gry
Poprzedni artykuł
