Książęta William i Harry odsłonili w Londynie pomnik swojej tragicznie zmarłej matki, księżnej Diany. W czwartek obchodziłaby 60. urodziny. „Każdego dnia żałujemy że nie ma jej z nami. Mamy nadzieję, że ten posąg pozostanie na zawsze symbolem jej życia i jej dziedzictwa” – napisali w oświadczeniu.
Źródło: William i Harry odsłonili pomnik księżnej Diany. „Symbol jej życia i jej dziedzictwa”
William i Harry odsłonili pomnik księżnej Diany. "Symbol jej życia i jej dziedzictwa"
Poprzedni artykuł
