Zawodnicy, którzy byli powołani do reprezentacji Ukrainy rozegrali tutaj w Łodzi dwa mecze w Lidze Narodów z Armenią i Irlandią. Wszyscy chwalili ten obiekt oraz jego zaplecze. Na trybunach było bardzo dużo kibiców nie tylko ukraińskich, ale też i polskich. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie, bo takie wsparcie z trybun będzie nam teraz bardzo potrzebne – mówi przed pierwszym meczem II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Fenerbahce Stambuł obrońca Dynamo Kijów, Tomasz Kędziora.
Źródło: Tomasz Kędziora: W Łodzi liczymy na wsparcie kibiców
Tomasz Kędziora: W Łodzi liczymy na wsparcie kibiców
