Polskie szpadzistki nie kryły rozczarowania z zajęcia szóstego miejsca w rywalizacji drużynowej w igrzyskach w Tokio. Przyjechałyśmy po coś innego tutaj – przyznała Ewa Trzebińska.
Źródło: Tokio 2020. Ewa Trzebińska: Czy było dużo płaczu? Nie, ale teraz będzie
Tokio 2020. Ewa Trzebińska: Czy było dużo płaczu? Nie, ale teraz będzie
