To, co było nie do wyobrażenia w państwie, gdzie rządzi prawo, zaczęło być normą – mówił w rozmowie z TVN24 były prezes Trybunału Konstytucyjnego, profesor Andrzej Rzepliński. Odniósł się w ten sposób między innymi do działań pierwszej prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Manowskiej w związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Przed gmachem SN w niedzielę odbywał się protest.
Źródło: „To, co było nie do wyobrażenia w państwie, gdzie rządzi prawo, zaczęło być normą”
"To, co było nie do wyobrażenia w państwie, gdzie rządzi prawo, zaczęło być normą"
