Czołowi tenisiści, m.in. trzecia w światowym rankingu Iga Świątek oraz liderzy zestawień WTA i ATP Białorusinka Aryna Sabalenka i Włoch Jannik Sinner, apelują o dalsze zwiększanie puli nagród finansowych w turniejach wielkoszlemowych. Uznają, że wzrost we French Open jest niewystarczający.
Źródło: Tenisiści domagają się podwyżek! Mówią o za małej puli nagród
Tenisiści domagają się podwyżek! Mówią o za małej puli nagród
Poprzedni artykuł
