Sztafeta biegaczy narciarskich startująca pod szyldem Norwegia I zwyciężyła w Lillehammer w zaliczanej do Pucharu Świata rywalizacji 4×7,5 km. W gronie 17 ekip, które dotarły do mety, Polska zajęła 16. miejsce.
Źródło: PŚ w biegach: Norwegowie wygrali sztafetę w Lillehammer, 16. lokata Polaków
PŚ w biegach: Norwegowie wygrali sztafetę w Lillehammer, 16. lokata Polaków
