Szymon Woźniak wygrał w Pradze tradycyjny żużlowy Memoriał Lubosa Tomicka. W pięcioosobowym finale pokonał Czecha Jana Kvecha, Duńczyka Petera Kildemanda, Łotysza Andrzeja Lebiediewa i kolejnego Duńczyka Rasmusa Jensena.
Źródło: Polski żużlowiec wygrał prestiżowe zawody w Pradze
Polski żużlowiec wygrał prestiżowe zawody w Pradze
