Policjant w sylwestrową noc otworzył cele wszystkich osadzonych w areszcie w Lusace, stolicy Zambii. Mężczyzna chciał w ten sposób dać im możliwość świętowania Nowego Roku. Prawie wszyscy osadzeni uciekli, trwa obława. Policjant został zatrzymany, w trakcie zdarzenia miał być pijany.
Źródło: Policjant otworzył cele, by osadzeni mogli świętować Nowy Rok. Prawie wszyscy uciekli
Policjant otworzył cele, by osadzeni mogli świętować Nowy Rok. Prawie wszyscy uciekli
Poprzedni artykuł
