Kaliski sąd skazał trzech nastolatków za znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy. Rok temu wulgarnymi słowami obrazili prezydenta oraz pocięli baner z jego wizerunkiem. – Jest nauczka dla mnie i przepraszam za to – mówił przed sądem jeden z oskarżonych.
Źródło: Pocięli baner, znieważyli prezydenta. Nastolatkowie skazani
Pocięli baner, znieważyli prezydenta. Nastolatkowie skazani
Poprzedni artykuł
