Bartosz Filipiak, dotychczasowy atakujący PGE Skry, żegna się z klubem i od nowego sezonu nie będzie reprezentował barw bełchatowskiej drużyny. 27-letni siatkarz dołączył do zespołu przed sezonem 2020/2021 po znakomitych występach w Treflu Gdańsk. Własnie w barwach klubu z Trójmiasta Filipiak został najlepszym punktującym PlusLigi, dlatego w Bełchatowie oczekiwania wobec tego atakującego były bardzo duże.
Źródło: PlusLiga: Bartosz Filipiak żegna się z PGE Skrą Bełchatów
PlusLiga: Bartosz Filipiak żegna się z PGE Skrą Bełchatów
Poprzedni artykuł
