Holender Marijn van den Berg wygrał w Białymstoku kolarski Orlen Wyścig Narodów. Był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem imprezy, triumfując na obu etapach. Polacy zajęli dalsze lokaty.
Źródło: Orlen Wyścig Narodów: Triumf Holendra van den Berga
Orlen Wyścig Narodów: Triumf Holendra van den Berga
