Pod koniec 1960 roku Andrzej Wajda nakręcił film, który dla wielu widzów był sporym zaskoczeniem. Reżyser „Pokolenia”, „Kanału” czy „Popiołu i diamentu” opowiedział o młodych ludziach, którzy szukają siebie i swojego języka.
Źródło: „Niewinni czarodzieje” na ulicach Warszawy. Filmowe Lato w Faktach RMF FM
"Niewinni czarodzieje" na ulicach Warszawy. Filmowe Lato w Faktach RMF FM
