Chcą wiedzieć, jak będzie wyliczana ich pensja i chcą więcej zarabiać. Są przepracowani – walczyli na pierwszej linii frontu z COVID-19. W środę w wielu miastach trwa protest ratowników medycznych. W Warszawie zebrali się przed siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ulicy Miodowej.
Źródło: „Niech się państwo obudzi, bo następna pandemia może być bez nas”. Protest ratowników medycznych
"Niech się państwo obudzi, bo następna pandemia może być bez nas". Protest ratowników medycznych
