14-letniego Maxima, który 18 kwietnia zaginął w Holandii, odnaleźli białostoccy policjanci. Spał na przystanku. Do Polski już jadą jego rodzice.
Źródło: Nastolatek zaginiony w Holandii odnaleziony pod Białymstokiem
Nastolatek zaginiony w Holandii odnaleziony pod Białymstokiem
Poprzedni artykuł
