Michał Urbaniak został uhonorowany złotym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Polski jazzman odebrał odznaczenie z rąk wojewody łódzkiej Doroty Ryl.
Źródło: Michał Urbaniak z medalem „Gloria Artis”
Michał Urbaniak z medalem "Gloria Artis"
