Siatkarki Energa MKS Kalisz przegrały 2:3 (19:25, 25:17, 25:15, 19:25, 12:15) z #Volley Wrocław w meczu szóstej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. To drugie zwycięstwo podopiecznych Wojciecha Kurczyńskiego w tym sezonie.
Źródło: LSK: #Volley przełamał złą passę! Kaliszanki przegrały we Wrocławiu
LSK: #Volley przełamał złą passę! Kaliszanki przegrały we Wrocławiu
