– Wszyscy mamy z tyłu głowy mecz, który rozegrali w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich z Włochami, którzy do tamtego momentu byli najlepszą drużyną turnieju i trudno było mówić, że Japonia ich postraszy, a tak naprawdę była o włos od półfinału i tylko znanym sobie sposobem nie weszła do niego – powiedział przed spotkaniem z Japonią, libero polskiej reprezentacji, Jakub Popiwczak.
Źródło: Jakub Popiwczak studzi optymizm przed starciem z Japonią. Przypomniał wielki mecz
Jakub Popiwczak studzi optymizm przed starciem z Japonią. Przypomniał wielki mecz
Poprzedni artykuł
