Ostatni pasażerowie wycieczkowca MV Hondius, na którym wykryto zakażenie hantawirusem, opuścili pokład u wybrzeży Teneryfy – poinformowały hiszpańskie władze. Statek wróci teraz do swojego macierzystego portu w Holandii. – Hiszpania poradziła sobie z tym w wielkim stylu – ocenił szef WHO.
Źródło: Ewakuacja pasażerów wycieczkowca MV Hondius zakończona. Statek odpłynął
Ewakuacja pasażerów wycieczkowca MV Hondius zakończona. Statek odpłynął
Poprzedni artykuł
