– Czuję w tym roku większą presję, bo idzie mi ostatnio całkiem dobrze – przyznała Jessica Pegula po awansie do ćwierćfinału wielkoszlemowego US Open w Nowym Jorku. O półfinał ostatnia Amerykanka w stawce tenisistek powalczy w środę z Igą Świątek.
Źródło: Ćwierćfinałowa rywalka Świątek musi się z tym mierzyć. „Szczególnie w tym turnieju…”
Ćwierćfinałowa rywalka Świątek musi się z tym mierzyć. "Szczególnie w tym turnieju…"
Poprzedni artykuł
