– Nie wiem, co się dzieje – przyznała Maja Chwalińska w krótkiej rozmowie na korcie po wygranej z rosyjską tenisistką Anną Kalinską 7:6 (7-3), 6:3 w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open w Paryżu.
Źródło: Chwalińska przemówiła po awansie do półfinału. „Nie wiem, co się dzieje”
Chwalińska przemówiła po awansie do półfinału. "Nie wiem, co się dzieje"
