Jako „naganiacz” brał udział w polowaniu. W pewnym momencie 53-latek zrezygnował, ale po drodze zgubił orientację w lesie. Rozładował mu się telefon i nie miał elementów odblaskowych, więc jego poszukiwania były utrudnione. Po dwugodzinnej akcji mężczyznę namierzono. – Znajdował się w gęstym kompleksie leśnym. Cały czas próbował z niego wyjść – podała policja.
Źródło: Brał udział w polowaniu, zgubił się w lesie
Brał udział w polowaniu, zgubił się w lesie
Poprzedni artykuł
