Polskie tenisistki przegrały z Czeszkami 1:2 w swoim drugim meczu grupy D turnieju Billie Jean King Cup i zakończyły udział w rywalizacji. Dzień wcześniej w Glasgow biało-czerwone uległy Amerykankom także 1:2.
Źródło: Billie Jean King Cup: Polki odpadły
Billie Jean King Cup: Polki odpadły
