Chciałabym zdobyć medal olimpijski i zbliżyć się do rekordu świata – powiedziała PAP wieloboistka Adrianna Sułek, która w tym roku była druga w mistrzostwach Europy w Monachium i trzecia w halowych mistrzostwach globu w Belgradzie, a na otwartym stadionie czwarta w Eugene, co uznała za przykrą niespodziankę.
Źródło: Adrianna Sułek: Chciałabym zbliżyć się do rekordu świata
Adrianna Sułek: Chciałabym zbliżyć się do rekordu świata
Poprzedni artykuł
