Rozstawiona z numerem piątym Magda Linette przegrała z niżej notowaną Chinką Xinyu Wang 2:6, 4:6 w pierwszej rundzie turnieju WTA w rumuńskim mieście Kluż-Napoka. Poznanianka była jedyną polską tenisistką w tej imprezie.
Źródło: WTA w Klużu-Napoce: Porażka Linette
WTA w Klużu-Napoce: Porażka Linette
Poprzedni artykuł
